Montaż Anten Satelitarnych Sieradz

Montaż Anten Satelitarnych Sieradz

Montaż anten satelitarnych Sieradz to usługa, którą wykonujemy od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie wykonywanych usług. Doradzamy w razie wątpliwości, którą z platform wybrać, a także jaką antenę satelitarną zamontować, aby cieszyć się dobrym odbiorem kanałów. Montaż anten satelitarnych w Sieradzu wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości elementy oraz narzędzia. Montujemy anteny satelitarne o średnicy 80 cm wykonane z aluminium, dlatego zapobiegamy korozji. Nie są również podatne na warunki pogodowe tak jak anteny satelitarne zawierające elementy plastikowe. Stosujemy mocne aluminiowe uchwyty, a także okablowanie żelowe o impedancji 75 Ohm. Używamy kompresyjne złącza (wtyki) F do zakończeń okablowania antenowego, które zapobiegają przypadkowemu wysunięciu przewodu z anteny satelitarnej czy dekodera. Montaż anten satelitarnych Sieradz wykonujemy w oparciu o mierniki marki SAT-LINK. Za ich pomocą potrafimy zamontować antenę satelitarną w miejscu, w którym sygnał jest najlepszy. Montujemy anteny satelitarne wszystkich polskich platform w Sieradzu takich: Cyfrowy PolsatNC+ czy Orange.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Montaż anten satelitarnych to czynność dość skomplikowana, a przede wszystkim wymagająca precyzji, dlatego monterzy używają specjalistycznego miernika. Dzięki miernikom marki SAT-LINK z jakich korzystamy, jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, w którym miejscu musi być zamontowana antena. Takie rozwiązanie sprawia, że klient może spokojnie oglądać telewizję, nawet podczas złych warunków pogodowych, ponieważ uzyskujemy bardzo wysoki poziom sygnału. Doskonale radzimy sobie z montażem anten satelitarnych w Sieradzu na kominach, ścianach i balkonach. Wiemy również jak radzić sobie z problemem ocieplonych domów, czy bloków, aby struktura elewacji pozostała nienaruszona. Z doświadczenia wiemy, że montaż anteny satelitarnej może wydawać się pozornie prosty. Wielu naszych klientów podejmuje próbę, natomiast nawet, jeżeli uda się zamontować antenę satelitarną, pozostaje ją jeszcze ustawić. Można powiedzieć, że to jest prawdziwe wyzwanie, ponieważ niewiele osób daje sobie z nim radę. Pozostaje wtedy zadzwonić po fachowca, który ostatecznie montuje antenę w innym miejscu ze względu na brak sygnału lub inne niedopatrzenie klienta.

Potrzebujesz kontaktu z Serwisantem?​

Lokalizacja i Usługa

Montaż anten satelitarnych Sieradz

Ustawianie anten satelitarnych Sieradz

Kontakt z Serwisantem

Telefon : +48 519128524

Godziny pracy

PON – PT 7:00 – 17:00

SOB : 7:00 – 14:00

Obserwuj Nas

Jakie materiały stosujemy?

Montaż anten satelitarnych Sieradz wykonujemy w oparciu o materiały najwyższej jakości. Po pierwsze, co najważniejsze, anteny satelitarne w całości wykonane z aluminium, co skutecznie zapobiega korozji, dlatego mogą służyć przez wiele lat. Ze względu na brak plastikowych elementów są bardzo odporne na złe warunki atmosferyczne m.in na mróz i słońce, na które plastik jest bardzo podatny. Po drugie do montażu anten satelitarnych w Sieradzu stosujemy solidne aluminiowe uchwyty, ścienne, balkonowe i kominowe. Mocny uchwyt to podstawa dobrego montażu anteny satelitarnej, a także satysfakcjonującego odbioru kanałów przez lata. W przeciwieństwie do market-owych uchwytów potrafią wytrzymać bardzo silny wiatr, dlatego skutecznie zmniejszają ilość usług gwarancyjnych. Po trzecie dobre okablowanie antenowe zapewnia, dobry przesył sygnału, dlatego stosujemy okablowanie żelowe o impedancji 75 Ohm, odporne na warunki atmosferyczne. Jest na tyle wytrzymały, że z powodzeniem nadaje się do instalacji doziemnych. Po czwarte markowe konwertery o dobrym zysku bardzo dobrze odbierają sygnał satelitarny, dlatego niejednokrotnie uzyskujemy 100% siły i jakości sygnału satelitarnego. Do zakończeń okablowania stosujemy kompresyjne złącza (wtyki) F, które zapobiegają przypadkowemu wysunięciu okablowania z dekodera czy anteny satelitarnej.

Montaż anten satelitarnych Sieradz Cyfrowy Polsat

Montaż anten satelitarnych Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat to obecnie największa polska platforma satelitarna, ponieważ oferuje dostęp do około 200 kanałów polskojęzycznych w tym prawie 100 w HD. Na rynku znalazła szerokie grono abonentów, ponieważ obecnie posiada ich ponad 3,5 miliona. Pod tym względem zajmuje 5 miejsce w Europie.

Wykupując abonament w Cyfrowym Polsacie otrzymujemy podstawowy zestaw antenowy. W zestawie znajduje się antena satelitarna (70 cm), konwerter oraz dekoder, a także akcesoria takie jak pilot, baterie, zasilacz i uchwyt na konwerter.

Wykonując montaż anten satelitarnych w Sieradzu Cyfrowego Polsatu, wszystkie niezbędne akcesoria, których nie otrzymujemy od operatora w zestawie, posiadamy w samochodach serwisowych. Są to m.in

 • Solidne aluminiowe uchwyty – do mocowania anten satelitarnych na kominach, ścianach i balkonach.
 • Żelowe okablowanie koncentryczne – odporne na warunki atmosferyczne (mróz, wilgoć i słońce).
 • Kompresyjne złącza (wtyki) F – zapobiegają przypadkowemu wysunięciu okablowania z dekodera czy anteny satelitarnej.
 • Anteny Satelitarne 80 cm –  posiadają lepsze parametry, umożliwiając uzyskanie mocniejszego sygnału satelitarnego, aniżeli na standardowej antenie satelitarnej operatora.
Na każdy montaż anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu udzielamy 2-letniej gwarancji.

Montaż anten satelitarnych Sieradz NC+

Montowanie anten satelitarnych NC+NC+ to polska platforma satelitarna, która powstała w wyniku połączenia platform Canal+, fuzji platform N oraz Cyfra+. Platforma NC+ oferuje dostęp do:

 • 174 kanałów telewizyjnych
 • 15 kanałów dla dzieci.
 • 15 kanałów sportowych
 • 44 kanałów filmowych

Spośród nich 95 w jakości HD. Platformę NC+ wyróżnia możliwość odbioru programów telewizyjnych nie tylko za pomocą odbiorników TV, ale również za pomocą aplikacji mobilnej. NC+ GO (telewizja mobilna) czyli telewizja przy użyciu smartfona, tabletu czy komputera z dostępem do internetu, dlatego cieszy się coraz większą popularnością.

Wykupując abonament w NC+ otrzymujemy podstawowy zestaw antenowy. W zestawie znajduje się antena satelitarna, konwerter oraz dekoder, a także akcesoria takie jak pilot, baterie, zasilacz i uchwyt na konwerter.

Wykonując montaż anteny satelitarnej NC+ w Sieradzu, wszystkie niezbędne akcesoria, których nie otrzymujemy od operatora w zestawie, posiadamy w samochodach serwisowych, dlatego jesteśmy przygotowanie na każdą ewentualność. Są to m.in

 • Solidne aluminiowe uchwyty – do mocowania anten satelitarnych na kominach, ścianach i balkonach.
 • Żelowe okablowanie koncentryczne – odporne na warunki atmosferyczne (mróz, wilgoć i słońce).
 • Kompresyjne złącza (wtyki) F – zapobiegają przypadkowemu wysunięciu okablowania z dekodera czy anteny satelitarnej.
 Na każdy montaż anteny satelitarnej NC+ udzielamy 2-letniej gwarancji.

Montaż zbiorczej anteny satelitarnej w Sieradzu

Montaż zbiorczej anteny satelitarnejMontujemy zbiorcze instalacje multiswitchowe w Sieradzu do odbioru wielu niezależnych dekoderów z jednej anteny satelitarnej w blokach, obiektach czy domach.

Montaż anten satelitarnych Sieradz w oparciu o multiswitche staje się coraz bardziej popularny, ponieważ skutecznie zmniejsza ilości zamontowanych anten satelitarnych. Trzeba przyznać, że widok dziesięciu anten satelitarnych na ścianie jednego budynku jest dość szpetny. Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wykonanie nowoczesnej instalacji multiswitchowej. Instalacja multiswitchowa rozdzieli sygnał satelitarny na dowolną ilość dekoderów, ograniczając się do montażu tylko jednej anteny satelitarnej. 

Dzięki zastosowaniu instalacji multiswitchowych, możemy rozdzielić sygnał satelitarny na 32 niezależnie działające dekodery telewizji satelitarnej. Co ciekawe multiswitch posiada również wejście telewizji naziemnej, dzięki czemu w jednym gnieździe antenowym możemy mieć 2 sygnały. Sygnał telewizji satelitarnej i sygnał telewizji naziemnej za pomocą jednego kabla koncentrycznego.
 

Gdzie wykonujemy montaż anten satelitarnych oprócz Sieradza?

Montaż anten satelitarnych Sieradz wykonujemy na terenie woj. wielkopolskiego i woj.łódzkiego. Wykonujemy montaż anten satelitarnych, nie tylko w Sieradzu. Instalujemy anteny satelitarne również w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Pleszewie, a także we wszystkich mniejszych sąsiadujących miejscowościach m.in w: Błaszki, Brzeziny, Grabów nad Prosną, Opatówek…
 

Znaki towarowe NC+, Cyfrowy Polsat i Orange są własnością tych podmiotów i zostały wykorzystane jedynie w celu wskazania charakterystyki świadczonych usług.