Montaż Anten Satelitarnych Kalisz

Montaż Anten Satelitarnych Kalisz

Montaż anten satelitarnych Kalisz, to jedna z usług które wykonujemy na co dzień u wielu klientów. Specjalizujemy się w montowaniu anten satelitarnych w Kaliszu od wielu lat. Dzięki temu posiadamy bogate doświadczenie, a także chętnie doradzamy w razie pytańMontaż anten satelitarnych w Kaliszu przeprowadzamy dla klientów indywidualnych, a także montujemy instalacje zbiorcze anten satelitarnych. Wykonujemy instalacje anten satelitarnych od podstaw, jak również modernizujemy te stare czy istniejące od pewnego czasu, które nie funkcjonują poprawnie. Montaż anten satelitarnych wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości elementy. Wykorzystujemy aluminiowe uchwyty, dzięki czemu unikamy korozji, żelowane kable koncentryczne o impedancji 75 Ohm, które są odporne na złe warunki atmosferyczne. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz profesjonalne narzędzia do wykonywania montażu anten satelitarnych w Kaliszu, co pozwala uzyskać bardzo wysoką siłę i jakość sygnału satelitarnego, nawet w trudnych warunkach. Montujemy anteny satelitarne wszystkich polskich platform takich jak Cyfrowy Polsat, NC+ czy Orange.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Prawidłowy montaż anten satelitarnych jest czynnością dość skomplikowaną, przede wszystkim wymaga użycia narzędzi oraz specjalistycznego miernika. Dzięki niemu możemy precyzyjnie określić, gdzie sygnał satelitarny jest najlepszy. Doskonale radzimy sobie z montażem anten satelitarnych w Kaliszu na kominach, ścianach i balkonach. Wiemy również jak radzić sobie z problemem ocieplonych domów, czy bloków, aby struktura elewacji pozostała nienaruszona. Z doświadczenia wiemy, że montaż anteny satelitarnej może wydawać się pozornie prosty i wielu klientów podejmuje próbę, natomiast nawet jeśli uda się zamontować antenę satelitarną, problem zazwyczaj pojawia się podczas próby jej ustawienia. Pozostaje wtedy zadzwonić po fachowca, który ostatecznie montuje antenę w innym miejscu ze względu na brak sygnału lub inne niedopatrzenie klienta.

Potrzebujesz kontaktu z Serwisantem?​

Lokalizacja i Usługa

Montaż anten satelitarnych Kalisz

Ustawianie anten satelitarnych Kalisz

Kontakt z Serwisantem

Telefon : +48 504127015

Godziny pracy

PON – PT 7:00 – 17:00

SOB : 7:00 – 14:00

Obserwuj Nas

Jakie materiały stosujemy?

Montaż anten satelitarnych w Kaliszu wykonujemy w oparciu o materiały najwyższej jakości. Anteny satelitarne w całości wykonane z aluminium, co skutecznie zapobiega korozji, dlatego mogą służyć przez wiele lat. Ze względu na brak plastikowych elementów są bardzo odporne na złe warunki atmosferyczne m.in na mróz i słońce, na które plastik jest bardzo podatny. Stosujemy solidne uchwyty kominowe, ścienne i balkonowe, również wykonane z aluminium. Mocny uchwyt to podstawa dobrego odbioru anteny satelitarnej przez lata. W przeciwieństwie do market-owych uchwytów potrafią wytrzymać bardzo silny wiatr, dzięki czemu skutecznie zmniejszają ilość usług gwarancyjnych. Montujemy markowe konwertery o dobrym zysku, a także okablowanie żelowe o impedancji 75 Ohm, które jest bardzo wytrzymałe na mróz, wilgoć oraz słońce. Okablowanie tego typu można z powodzeniem stosować, w złych warunkach, a także w ziemi. Do zakończeń okablowania stosujemy kompresyjne złącza (wtyki) F, które zapobiegają przypadkowemu wysunięciu okablowania z dekodera czy anteny satelitarnej.

Montaż anten satelitarnych Kalisz Cyfrowy Polsat

Montaż anten satelitarnych Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat to największa polska platforma satelitarna, ponieważ oferuje dostęp do około 200 kanałów polskojęzycznych w tym 96 w HD. Na rynku znalazła szerokie grono abonentów, ponieważ obecnie posiada ich ponad 3,5 miliona. Pod tym względem zajmuje 5 miejsce w Europie.

Wykupując abonament w Cyfrowym Polsacie otrzymujemy podstawowy zestaw antenowy. W zestawie znajduje się antena satelitarna (70 cm), konwerter oraz dekoder, a także akcesoria takie jak pilot, baterie, zasilacz i uchwyt na konwerter.

Wykonując u Państwa montaż anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu, wszystkie niezbędne akcesoria, których nie otrzymujemy od operatora w zestawie, posiadamy w samochodach serwisowych. Są to m.in

 • Solidne aluminiowe uchwyty – do mocowania anten satelitarnych na kominach, ścianach i balkonach.
 • Żelowe okablowanie koncentryczne – odporne na warunki atmosferyczne (mróz, wilgoć i słońce).
 • Kompresyjne złącza (wtyki) F – zapobiegają przypadkowemu wysunięciu okablowania z dekodera czy anteny satelitarnej.
 • Anteny Satelitarne 80 cm –  posiadają lepsze parametry, umożliwiając uzyskanie mocniejszego sygnału satelitarnego, aniżeli na standardowej antenie satelitarnej operatora.
Na każdy montaż anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu udzielamy 2-letniej gwarancji.

Montaż anten satelitarnych Kalisz NC+

Montowanie anten satelitarnych NC+NC+ to polska platforma satelitarna, która powstała w wyniku połączenia platform Canal+, fuzji platform N oraz Cyfra+. Platforma NC+ oferuje dostęp do:

 • 174 kanałów telewizyjnych
 • 15 kanałów dla dzieci.
 • 15 kanałów sportowych
 • 44 kanałów filmowych

Spośród nich 95 w jakości HD. Platformę NC+ wyróżnia możliwość odbioru programów telewizyjnych nie tylko za pomocą odbiorników TV, ale również za pomocą aplikacji mobilnej. NC+ GO (telewizja mobilna) czyli telewizja przy użyciu smartfona, tabletu czy komputera z dostępem do internetu. Dlatego cieszy się coraz większą popularnością.

Wykupując abonament w NC+ otrzymujemy podstawowy zestaw antenowy. W zestawie znajduje się antena satelitarna, konwerter oraz dekoder, a także akcesoria takie jak pilot, baterie, zasilacz i uchwyt na konwerter.

Wykonując u Państwa montaż anteny satelitarnej NC+, wszystkie niezbędne akcesoria, których nie otrzymujemy od operatora w zestawie, posiadamy w samochodach serwisowych. Są to m.in

 • Solidne aluminiowe uchwyty – do mocowania anten satelitarnych na kominach, ścianach i balkonach.
 • Żelowe okablowanie koncentryczne – odporne na warunki atmosferyczne (mróz, wilgoć i słońce).
 • Kompresyjne złącza (wtyki) F – zapobiegają przypadkowemu wysunięciu okablowania z dekodera czy anteny satelitarnej.
 Na każdy montaż anteny satelitarnej NC+ udzielamy 2-letniej gwarancji.

Montaż zbiorczej anteny satelitarnej w Kaliszu

Montaż zbiorczej anteny satelitarnejMontujemy zbiorcze instalacje multiswitchowe w Kaliszu do odbioru wielu niezależnych dekoderów z jednej anteny satelitarnej w blokach, obiektach czy domach.

Montaż anteny satelitarnej w oparciu o multiswitche staje się coraz bardziej popularny, ze względu na ograniczenie ilości zamontowanych anten satelitarnych. Trzeba przyznać, że widok dziesięciu anten satelitarnych na ścianie jednego budynku jest dość szpetny. Dlatego, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wykonanie nowoczesnej instalacji multiswitchowej. Instalacja multiswitchowa rozdzieli sygnał satelitarny na dowolną ilość dekoderów, ograniczając się do montażu tylko jednej anteny satelitarnej i naziemnej. 

Dzięki takim rozwiązaniom, z jednego multiswitcha możemy rozdzielić sygnał satelitarny nawet na 32 niezależne dekodery różnych platform. Co ciekawsze multiswitche posiadają również wejście telewizji naziemnej, co sprawia, że w jednym gnieździe antenowym mamy dwa sygnały. Sygnał telewizji satelitarnej, a także sygnał telewizji naziemnej.
 

Gdzie wykonujemy montaż anten satelitarnych oprócz Kalisza?

Montaż anten satelitarnych Kalisz wykonujemy na terenie woj. wielkopolskiego i woj.łódzkiego. Wykonujemy montaż anten satelitarnych, nie tylko w Kaliszu. Instalujemy anteny satelitarne również w Sieradzu, Ostrowie Wielkopolskim, Pleszewie, a także we wszystkich mniejszych sąsiadujących miejscowościach m.in w: Błaszki, Brzeziny, Grabów nad Prosną, Opatówek…
 

Znaki towarowe NC+, Cyfrowy Polsat i Orange są własnością tych podmiotów i zostały wykorzystane jedynie w celu wskazania charakterystyki świadczonych usług.