Instalacja Sieci Komputerowych

Instalacja sieci komputerowych to kompleksowa usługa, którą wykonujemy od lat. Nasza firma, zajmuje się wykonywaniem instalacji sieci komputerowych w biurach, szkołach, sklepach, domach, obiektach oraz wielu innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży teleinformatycznej posiadamy bogate doświadczenie, a także chętnie doradzamy w razie jakichkolwiek pytań. Wykonujemy instalacje sieci komputerowych od podstaw, jak również modernizujemy i rozbudowujemy stare instalacje sieciowe. Usługi typu: monitoringi, alarmy, instalacje domofonów czy właśnie instalacje sieci komputerowych, wykonywane są na lata, dlatego wykorzystujemy dobrej jakości okablowanie oraz urządzenia, aby mogli Państwo z nich korzystać bez zbędnych awarii. Wykonywaną usługę opieramy o sprzęt najwyższej jakości, znanych marek, tj. TP-LinkMikroTikAsus czy Netis.

W naszej firmie posiadamy profesjonalne narzędzia, mierniki oraz urządzenia do wykonywania preferowanych przez nas usług. Pozwala to na szybką oraz sprawną instalację i montaż urządzeń, a także zapewnia czystość i estetykę wykonywanej pracy.

Gdzie najczęściej wykonujemy instalację sieci komputerowych?

Sieci Komputerowe Antel

Instalacja Sieci Komputerowych w Biurze

Montaż sieci komputerowych w biurach, zapewnia wydajność i komunikację sieciową, miedzy pracownikami w biurze.

Instalacja Sieci Komputerowych w Sklepie

Montaż Sieci Komputerowych w Sklepie

Instalacja sieci komputerowych w sklepach, pozwala na komunikacje komputerów z kasami i bazą danych.

Urządzenia Informatyczne w Sklepie

Instalacja Sieci Komputerowych w Hurtowniach

Montaż sieci komputerowych w hurtowniach, zapewnia komunikację, między stacjami roboczymi i serwerem.

Instalacja Sieci Komputerowych Antel

Montaż Sieci Komputerowych w Domu

Instalacja sieci komputerowej w domu, pozwala na dostarczenie internetu wszystkim urządzenią.

Dlaczego my?

Nasza firma istnieje w branży teleinformatycznej od wielu lat, dlatego posiadamy bogate doświadczenie i chętnie dzielimy się nim z Państwem. Przez wiele lat, sprawdzaliśmy i testowaliśmy sprzęt, który obecnie instalujemy naszym klientom, aby zapobiegać niechcianym usterką, a także przerwą w komunikacji urządzeń komputerowych. Dlatego przygotowujemy indywidualne, darmowe wyceny oraz oferty, aby nie musieli się Państwo borykać z problemami doboru technologi. Nasi serwisanci chętnie przyjadą do Państwa na przeprowadzenie wizji lokalnej, a także instalację przedstawionej oferty. Jeżeli potrzebujesz dobrej instalacji sieci komputerowej, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.

Instalacja sieci komputerowych – lokalizacje

Montaż sieci komputerowych, wykonujemy od lat w wielu miejscowościach województwa wielkopolskiego i łódzkiego. Instalacje sieci komputerowych przeprowadzamy w większych miejscowościach, takich jak: Kalisz, Sieradz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Kępno, Turek, Konin, Zduńska Wola czy Krotoszyn, a także we wszystkich okolicznych miejscowościach. Są nimi, między innymi Brzeziny, Błaszki, Opatówek, Gołuchów, Ostrzeszów, Warta, Lisków, Stawiszyn, Malanów, Antonin czy Rychwał.

Udogodnienia wynikające z sieci komputerowych

  • Udostępnianie dokumentów, plików i informacji – W środowisku sieciowym, upoważnieni użytkownicy, mogą otrzymywać zdalny dostęp do danych, plików oraz informacji, przechowywanych na innych komputerach w tej samej sieci. 
  • Ułatwienie komunikacji między ludźmi – Korzystając z sieci, ludzie mogą komunikować się szybko i łatwo. Mogą otrzymywać dostęp do publikowanych plików, a także sami je tworzyć i udostępniać.
  • Korzystanie z zasobów sprzętowych – W sieci komputerowej, każdy podłączony do niej komputer, może otrzymać dostęp do urządzeń peryferyjnych, znajdujących się w strukturze tej samej sieci, tj. drukarki czy pamięci masowe.
  • Współdzielenie programów – dzięki strukturze sieciowej, możliwa jest praca i współdzielenie programów różnych szczebli. Szybka wymiana danych między pracownikami, a także kompie zapasowe danych.