Instalacja Napędów Do Bram Przesuwnych

Instalacja napędów do bram przesuwnych to kompleksowa usługa, którą wykonujemy od lat. Zajmujemy się instalacją napędów bramowych do małych i dużych bram przesuwnych w domach, firmach oraz obiektach. Montujemy napędy bramowe znanych marek, tj. Came czy Faac, aby mogli się Państwo cieszyć dobrą jakością i długim okresem użytkowania sprzętu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, posiadamy bogate doświadczenie, a także chętnie doradzamy w razie jakichkolwiek pytań.

Montaż napędu bramy przesuwnej wykonujemy od podstaw. Tworzymy szalunek oraz zbrojenie, aby napęd, który potrafi otworzyć, nawet dwu tonową bramę, oparty był na solidnej podstawie betonowej. Dzięki temu przez lata, będzie sprawnie wykonywał swoje zadanie. Najczęściej wykonywaną przez nas usługą, podczas instalacji napędów bramowych, jest również montaż domofonów oraz wideodomofonów. Dużą zaletą, wynikającą z wykonywania tych usług jednocześnie jest to, że napęd bramy, można sprawnie podłączyć do domofonu. Daje to możliwość otwierania bramy z pozycji panelu domofonowego, zarówno w domu jak i przy stacji bramowej.

Nasze wyposażenie to profesjonalne narzędzia do montażu małych i dużych bram przesuwnych, co pozwala na szybką i sprawną instalację sprzętu, a także estetykę i czystość pracy. 

Gdzie najczęściej wykonujemy instalację bram przesuwnych?

Instalacja mechanizmu w domu

Instalacja Napędów Do Bram w Domach

Montaż mechanizmu do bram w domu, skutecznie odciąża od męczącego otwierania i zamykania bramy ręcznie.

Instalacja napędów do bram w chłodniach

Montaż Napędów Do Bram w Magazynach

Wykonujemy instalację mechanizmów do bram w chłodniach i magazynach, ze względu na dodatkową ochronę.

Instalacja napędu do bram na osiedlu

Instalacja Napędów Do Bram na Osiedlach

Montaż mechanizmu do bram na osiedlach, daje bezpieczeństwo mieszkańcom przed intruzami.

Instalacja napędów do bram w warsztacie

Montaż Napędów Do Bram w Warsztatach Samochodowych

Instalacja mechanizmów do bram w warsztatach, zabezpiecza mienie osób, którzy powierzyli swoje auto.

Dlaczego my?

Nasza firma istnieje w branży teleinformatycznej od wielu lat, dlatego posiadamy bogate doświadczenie i chętnie dzielimy się nim z Państwem. Przez wiele lat, sprawdzaliśmy i testowaliśmy sprzęt, który obecnie instalujemy naszym klientom, aby zapobiegać niechcianym usterką. Dlatego przygotowujemy indywidualne, darmowe wyceny oraz oferty, aby nie musieli się Państwo borykać z problemami doboru odpowiedniego sprzętu. Nasi serwisanci chętnie przyjadą do Państwa na przeprowadzenie wizji lokalnej, a także instalację przedstawionej oferty. Jeżeli potrzebujesz dobrego mechanizmu do bramy, a także profesjonalnego montażu, doradztwa i konfiguracji, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.

Instalacja napędów do bram – lokalizacje

Montaż napędów do bram, wykonujemy od lat w wielu miejscowościach województwa wielkopolskiego i łódzkiego. Instalacje napędów do bram przeprowadzamy w większych miejscowościach, takich jak: Kalisz, Sieradz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Kępno, Turek, Konin, Zduńska Wola czy Krotoszyn, a także we wszystkich okolicznych miejscowościach. Są nimi, między innymi Brzeziny, Błaszki, Opatówek, Gołuchów, Ostrzeszów, Warta, Lisków, Stawiszyn, Malanów, Antonin czy Rychwał.

Dlaczego instalacja mechanizmu do bramy to dobra inwestycja?

Inwestycja w ogrodzenie swojej posesji czy każdego innego obiektu, to zawsze dość spory wydatek. Niemniej jednak jest on warty niewiele, jeżeli nie posiadamy domofonu, wideodomofonu czy mechanizmu do bramy. Dzięki rozwiązaniom jakie niesie domofon czy automatyka bramowa, furtka oraz brama pozostaje zamknięta, dopóki sami nie zdecydujemy komu chcemy ją otworzyć. W furtce umożliwia to elektrozaczep, zamontowany wewnątrz słupka, który zwalnia się tylko podczas impulsów elektrycznych, wywołanych przyciśnięciem przycisku “furtka” na monitorze domofonu, kartę lub chip przyłożony do stacji bramowej, a także po wpisaniu poprawnego kodu przy furtce. W przypadku automatyki bramowej, sprzęgło zawarte w mechanizmie, skutecznie uniemożliwia otworzenie bramy. Jest to możliwe jedynie poprzez pilot zaprogramowany w mechanizmie lub poprzez zwolnienie sprzęgła specjalnym kluczem od wewnątrz, w przypadku braku zasilania.