Instalacja Domofonu I Wideodomofonu

Instalacja domofonu oraz wideodomofonu to bardzo skuteczny sposób na selekcję osób, które chcą wejść na obszar osiedla, budynku czy podwórka. Zabezpieczyć teren możemy na kilka sposobów. Pierwszy z nich to zwykły domofon z mikrofonem przy stacji bramowej czy wejściu do bloku oraz unifon wewnątrz mieszkania. Drugi sposób to wideodomofon zawierający kamerę oraz monitor zamontowany wewnątrz mieszkania, dzięki czemu nie tylko słyszymy osobę, która chce wejść na teren obiektu, ale widzimy również jej twarz i sylwetkę. Trzeci sposób to zestaw składający się z domofonu oraz unifonu z możliwością otwierania furtki czy drzwi, dodatkowo za pomocą pinu, chipa lub karty. 

Instalacją domofonu zajmujemy się od kilkunastu lat. Przez ten czas obsłużyliśmy tysiące zleceń w pełni zadowalając naszych klientów, którzy ciągle powracają do nas z nowymi zleceniami. Posiadamy bogate doświadczenie, a także umiejętności w zakresie wykonywanych usług tj. Monitoringi, Alarmy, Domofony, Anteny Satelitarne, a także wiele innych. Chętnie doradzamy w razie Państwa jakichkolwiek pytań. System domofonu czy wideodomofonu to inwestycja na lata. Dlatego przez długi czas dokonywaliśmy selekcji sprzętu, także firm wybierając marki tj. Vidos czy Eura, aby nasi klienci mogli z niego w pełni korzystać bez zbędnych awarii. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz profesjonalne narzędzia do montażu domofonów i wideodomofonów, co pozwala na szybką i sprawną instalację sprzętu, a także estetykę i czystość pracy.

Gdzie instalacja domofonu będzie dobrym rozwiązaniem?

Instalacje Domofonów na Osiedlu Antel

Instalacja Domofonu na Osiedlu

Montaż domofonu na osiedlu, pozwala mieszkańcom kontrolować, kto wchodzi na obszar ich osiedla. I zapobiega wejściu osób niepożądanych.

Instalacja Domofonu w Obiektach Antel

Montaż Domofonu w Obiektach

Instalacja domofonu to usługa, którą można wykorzystywać w różnych miejscach, dostosowując się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Monterzy Domofonów Antel

Instalacja Domofonu na Posesji

Montaż domofonu na prywatnej posesji, sprawdza się idealnie, ponieważ mają Państwo możliwość odtworzenia do 100 osób wstecz, którzy użyli wideodomofonu.

Instalacja domofonów i wideodomofonów – lokalizacje

Montaż domofonów oraz wideodomofonów, wykonujemy od lat w wielu miejscowościach województwa wielkopolskiego i łódzkiego. Instalacje wideodomofonów i domofonów, przeprowadzamy w większych miejscowościach, takich jak: Kalisz, Sieradz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Kępno, Turek, Konin, Zduńska Wola czy Krotoszyn, a także we wszystkich okolicznych miejscowościach. Są nimi, między innymi Brzeziny, Błaszki, Opatówek, Gołuchów, Ostrzeszów, Warta, Lisków, Stawiszyn, Malanów, Antonin czy Rychwał.

Rodzaje technologi w instalacji domofonów i wideodomofonów

1. Domofon + Zwykła Stacja Bramowa

Domofon jednoabonentowy, wyposażony w unifon głośnomówiący, to jedno z najprostszych i najtańszych rozwiązań do kontroli dostępu osób niepożądanych na posesjach. Najczęściej wykorzystywany jest w domach jednorodzinnych czy na działkach. Zaletami takiego rozwiązania jest niska cena, bo około dwieście złotych za stosunkowo dobrą jakość dźwięku, a także funkcje jakie posiada. Domofon obsługuje dwa wejścia, którymi możemy otworzyć, np: furtkę i bramę. Co więcej urządzenie posiada dyskretny przycisk podsłuchu zewnętrznego z otoczenia kasety przy stacji bramowej. 

2. Wideodomofon + Zwykła Stacja Bramowa

Kolejny zestaw to wideodomofon jednoabonentowy, jego funkcje i zastosowanie są bardzo zbliżone do domofonu z pozycji pierwszej. Jednakże jakość i wygoda, którą niesie rozwiązanie wideo jest nieporównywalnie większa. Co wiąże się jednak z większym kosztem, bo około tysiąca złotych. Posiada dwa wejścia, dzięki którym możemy otwierać, np: furtkę i bramę. Wyświetlacz o przekątnej 7″ LCD sprawia, że obraz jest bardzo czytelny oraz wyraźny. Dużą zaletą takich zestawów jest to, że oprócz obrazu i dźwięku, mają Państwo również możliwość odczytu do 100 zdjęć zrobionych osoba, które użyły stacji bramowej, np: podczas Państwa nieobecności.

3. Wideodomofon + Zabezpieczenie 

Rozwiązania typu Wideodomofon + Zabezpieczenie, to doskonały wybór dla osób, które chcą nie tylko widzieć i słyszeć osobę, która stoi przy wideodomofonie. Instalacja wideodomofonu z zabezpieczeniem, daje możliwość otworzenia elektrozaczepu, również za pomocą zaprogramowanego chipu, kodu lub karty. Funkcje jakie posiada to, głośnomówiący monitor, obsługa do 2 stacji bramowych, włączenie podglądu i podsłuchu, a także możliwość rozbudowy. Co więcej posiada również możliwość odtworzenie zdjęć.

4. Domofony Wieloabonentowe

 Domofony wieloabonetnowe, idealnie nadają się do montażu w blokach jako ochrona obiektu przed intruzami. Najpopularniejsze rozwiązania potrafią obsługiwać do 256 użytkowników. Instalacja domofonu wieloabonentowego, polega na montażu stacji bramowej przy wejściu i rozprowadzeniu unifonów do każdego z mieszkań. W tego typu systemach, można zastosować domofon z czytnikiem kart, dzięki czemu nie musimy nosić kluczy a jedynie kartę w portfelu.